Czy istnieje biurko komputerowe bez wad?

Na forach ciągle czytamy kolejne zarzuty, krytykujące pomysły z których zrodziły się biurka komputerowe. Ciężko znaleźć markę, która nie byłaby obsypywana niewybrednymi tekstami o brakach, jakie stwierdzono w produktach. Skoro inni producenci nie potrafią wysłuchać konsumentów, w stworzenie optymalnego biurka zaangażowali się polscy przedsiębiorcy.

biurka komputeroweCudem, który ma podbić cały glob jest Ultradesk GT. Polskie biurka komputerowe dotychczas były toporne, nieco jak antyki. Przyzwyczajono nas, że biurko ma być zbite z grubych desek, tak jak przed wiekami meble cesarzy lub królów. Krajowi projektanci zaproponowali jednak znacznie lżejszą koncepcję, gdzie nie uświadczycie ani grama drewna.

Nie znaleźliśmy nikogo, kto w polskim produkcie doszukałby się chociażby drobnych wad. Ultradesk GT odeprze każdy atak malkontentów, gdyż technicznie jest doskonałe. Rozwiązało problemy, które ignorowały pozostałe marki, jak choćby spadające przedmioty. Biurko komputerowe z Polski nie pozwoli spaść nawet malutkiemu spinaczowi. Z trzech stron na końcu pulpitu postawiono pewnego rodzaju tamy, które blokują dalsze przesuwanie przedmiotów. Telefon komórkowy lub cyfrowa lustrzanka są zatem bezpieczne na Ultradesk GT.

Biurko komputerowe powinno być anatomicznym uzupełnieniem ludzkich rąk. Stąd powykrzywiana krawędź pulpity, która ustawiona została pod trzema różnymi kątami, w zależności od tego który nadgarstek ma być na niej położony lub czy będzie sąsiadowała z klawiaturą.

Od początku, gdy biurka Ultradesk przechodziły jeszcze przez fazę koncepcyjną, było widać, że celują w nową jakość. Po tym, ile aluminium wykorzystano do produkcji można uznać, że producent nie zważał na koszty surowców, a wolał patrzeć na to, żeby znaleźć wszystkie najlepsze opcje dla finalnego biurka. Produkty bez wad są rzadkie, lecz jak widać nadal można je otrzymać od poważnych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *